Google+ Followers

wtorek, 6 września 2016

Essence tusz pogrubiający GET BIG LASHES

Jak to u nas w domu bywa każdy ma swój czas na to by móc coś zrobić na komputerze. Moje pięć minut przyszło w tej chwili więc postanowiłam napisać post o produkcie z kolorówki . Używam go miesiąc czasu więc mogę co nieco powiedzieć o tuszu z Essence Get Big Lashes.
Pokażę na samym początku jak wygląda tusz :

Ten oto tusz jest pogrubiający . Jego pojemność to 12 ml . Data ważności to 6 miesięcy od otwarcia a koszt 9,99 zł . Jest to tusz czarny , nie wodoodporny .
Szczoteczka tego mazidełka rzęsowego wygląda w ten sposób :

Niestety nie posiadam zdjęcia  po nałożeniu tego tuszu ale pokażę swoje rzęsy po kilku godzinach od nałożenia . Mam nadzieję że efekt tego tuszu jest widać . Zrobiłam sporo zdjęć swemu oku niestety tylko jedno nadawało się do pokazania . Moje rzęsy są krótkie i rzadkie co widać na zdjęciu .


Tusz sam w sobie jest fajny , nie uczula mnie . Na moich rzęsach jest nałożona jedna warstwa tego tuszu , podobno kilka warstw daje lepszy efekt . Pogrubia to na pewno ale u mnie również rzęsy skleja jeżeli chcę dać więcej warstw , więc tego nie robię . Jak wyjmuję szczoteczkę to na jej końcu zawsze pojawia się taka grudka tuszu którą najpierw muszę usunąć chusteczką i to troszkę denerwuje . Nie robi efektu pandy i nie kruszy się co dla mnie jest  bardzo ważne jeżeli chodzi o tusz . Jakbym miała dać ocenę temu produktowi było by to 4 za cenę , trwałość na rzęsach i za tą czerń  .

Na pewno ktoś miał ten tusz więc chętnie poczytam wasze opinie o nim .