Google+ Followers

poniedziałek, 12 września 2016

Cienie W7 I Korektor CATRICE LIQUID CAMUFLAGE

Hej !
Witam się z wami po dwu dniowej przerwie spowodowanej 6 urodzinami córki . Powiem wam że było fajnie trochę gości i świetna zabawa nam mamom jest to potrzebne .
A teraz przejdę do tego co dziś wam zamierzam zaprezentować są to cienie z W7 i korektor z Catrice liquid camuflage . Cienie zakupiłam w hurtowni która prowadzi również sprzedaż detaliczną natomiast korektor w Hebe . Teraz pokarzę jak te produkty wyglądają :

Zacznę może opis od korektora z CATRICE o numerze 010 Porcellain  . Jest to moje już drugie opakowanie za które w promocji zapłaciłam 9,99 zł a pojemność to 5 ml . Data ważności to 6 miesięcy od otwarcia .
Producent pisze o nim w ten oto sposób : Korektor o wysokim poziomie krycia płynny ,mocno kryjący i niezwykle trwały korektor . Doskonale kamufluje cienie pod oczami , przebarwienia , nawet tatuaże . Jest on wodoodporny .
Moja opinia na temat tego produktu jest prawie taka sama jak producenta . Dlaczego prawie ano dlatego że ja nie posiadam żadnych przebarwień oraz tatuaży więc na ten temat się nie wypowiem .
Ale posiadam cienie pod oczami i tu ten produkt sprawdza się w 100% również mogę potwierdzić jego wodoodporność . U mnie nie ściera się , nie ciemnieje choć na początku miałam pewne obawy że będzie to robił . Nie wchodzi w zmarszczki . Dla mnie jest to świetny korektor .

Cienie W7 THE NUDES EYESHADOW PALETTE kupiłam je za 14,99 zł są to jak widać wyżej na zdjęciu jasne kolorki . Termin ważności to 12 miesięcy od otwarcia .
Jeżeli chodzi o te cienie to obecnie jestem na etapie testowania . Zauważyłam że mają dosyć słabą pigmentację . Natomiast długo utrzymują się na powiece nawet kiedy nie damy bazy pod cienie . Nie zbierają się w załamaniach i jest to dla mnie duży plus . Mają również taki bardzo delikatny połysk który fajnie wygląda na powiece . Kiedy nakładam nie osypują się i nie muszę się denerwować że znajdę cień na innej części mojej twarzy . Do paletki jest dołączona pacynka która jest bardzo delikatna dla mojej powieki .  Moim ulubiony kolorkiem z tej paletki jest ten najciemniejszy .
Chciałabym poznać waszą opinię na temat tych produktów więc zachęcam was do komentowania .