Google+ Followers

piątek, 18 listopada 2016

Krem i kula do kąpieli

Hej !
Dziś przychodzę do was z przetestowanymi produktami które niedawno pojawiły się w firmie Rossmann . Krem i kulka do kąpieli nie są drogie bo każda z nich kosztuje 2,99 zł obecnie więc nie byłabym sobą gdybym ich nie kupiła i nie przetestowała . Na samym początku pokażę wam jak one się prezentują :
Zacznę od kuli która zapakowana jest w przezroczystą torebeczkę w kropeczki białe na końcu związaną na kokardkę bardzo faja różową tasiemką . Kula jest koloru różowego , ma zapach delikatnie truskawkowy , nie da się jej rozpuścić wrzucając ją do wanny pełnej wody  tylko rozpuszcza się ona pod strumieniem ciepłej wody lecącej bezpośrednio na nią . Woda po jej rozpuszczeniu jest delikatnie różowa a zapach mało wyczuwalny . Więc kiepściutka jedyne co mnie w niej zauroczyło to opakowanie . Na pewno nie kupię więcej .No i przyszedł czas na opis kremu do rąk : Znajduje się on w pięknym kartonowym pudełeczku , kiedy go otworzyłam pokazała się biała tubeczka z różową chmurką na której napisano flutter więc myślę że jest to nazwa producenta . Kiedy go odkręciłam moim oczom ukazała się dosyć spora dziurka i kiedy wyciskamy krem musimy uważać żeby nie nabrać go za dużo gdyż wtedy nadmiar kremu powoduje białe smugi które trzeba rozsmarowywać a jest to dosyć ciężkie . Zapach słodki ale bardzo kremowy . Producent nic nie pisze na opakowaniu jak działa więc napiszę to co odczułam . Nawilża ale nie jest to takie typowe mega nawilżenie , wygładza i tu już porządnie . Utrzymuje się dosyć krótko na dłoniach . Zapach na dłoniach mało wyczuwalny .
Skusiłam się na te produkty ze względu na cenę  i opakowanie niestety nie zostaną one ze mną i więcej po nie nie sięgnę :(
A wy jakich kremów do rąk i kulek do kąpieli używacie ?